Hizmetlerimiz

Hastane Genel Temizlik


Temizlik Sektöründeki Şirketlerin En Özen Göstermesi Gereken Yer Hastanelerdir. Bu Durumda Tek Adres Merve Temizliktir.

Bütün Hastane Temizlik Ve Dezenfekte Kurallarına Göre Temizlenir. Diğer Hastaların Mikrop Kapmaması İçin Gereken Her Şey Yapılır, Temiz Olmayan Bir Hastane Koridorunda Dahi Hasta Olmayan Bir Bireye Hasta Olandan Mikrop Bulaşabileceği Gibi Hasta Olan Kişide De Daha Çok Rahatsızlığa Sebebiyet Verebilir.

Temiz Olmayan Bir Hastane De Ciddi Bir Hasta Daha Kötü Hale Gelip Ölebilir. İşte Bu Temiz Olmayan Kavramını Ortadan Kaldırmak Merve Temizlik Hizmetlerinin En Önemli Görevidir. Koridorlar Bekleyen Hasta Oturma Bankları, Hastane Kafe Lavabolar, Sedyeler, Hastane Kapıları Camlar, Şerit Araları, Duvarlar, Kısaca Temizliğin İhtiyaç Olduğu Her Yerde

Merve   Temizlik Hizmetleri Uzun Yıllardır Bu Sektörde Yer Alan Ve Yaptığı Hastane Temizliklerini Referans Olacakta Gösterebilecek Olan Şirketimiz Tecrübesi İle Hastanelerin Tüm Temizlik İşlerinde Siz Hastane Yönetimine Yardımcı Olabilir. Hastaneler Yoğun Ziyaretçisi Olan Mekânlar Olduğu İçin Sık Sık Ve Detaylı Şekilde Temizlenmelidir. Özellikle Lavaboların Dezenfekte Olması Gereken Mutlak Yerlerdir. Ekibimiz Ve Tecrübemiz İle Hastane Temizliğinde Öncü Olan Merve Temizlik Mikroplarla Mücadelede En Çok Yardımcı Olacak Adrestir.

Hastane Temizlik Şirketleri

Temizlik hayattır...

Yaşamış olduğumuz bu zorlu salgın günlerinde ev, işyeri ve kişisel temizliğimize mutlaka özen gösterelim.

Bizimle İletişime Geçin

Loading